Scroll to top

Klubid

Vastavalt kesknoorte põhikirjale moodustatakse noortekogu klubi maakondade, valdade, külade, linnade, linnaosade või asumite alusel. Klubi tegevust juhivad ja korraldavad klubi üldkoosolek ja selle poolt valitud juhatus ning klubi esimees. Klubi üldkoosolek ja klubi juhatuse koosolekud protokollitakse. Üldkoosolek koguneb vähemalt korra aastas.

Vastavalt kesknoorte põhikirjale moodustatakse noortekogu klubi maakondade, valdade, külade, linnade, linnaosade või asumite alusel. Klubi tegevust juhivad ja korraldavad klubi üldkoosolek ja selle poolt valitud juhatus ning klubi esimees. Klubi üldkoosolek ja klubi juhatuse koosolekud protokollitakse. Üldkoosolek koguneb vähemalt korra aastas.

KLUBIESIMEES/KONTAKTE-POST
Mustamäe, TallinnDmitriy Fadinmustamae@kesknoored.ee
Haabersti, TallinnPavel Kornevhaabersti@kesknoored.ee
Nõmme, TallinnIris-Ivika Kivestenomme@kesknoored.ee
Kesklinn, TallinnDaniil Toomingaskesklinn@kesknoored.ee
Kristiine, TallinnNatalja Gromovajakristiine@kesknoored.ee
Lasnamäe, TallinnValentina Bortnovskilasnamae@kesknoored.ee
Pirita, TallinnRauno Leuskapirita@kesknoored.ee
Põhja-TallinnJulianna Jurtšenkopohja@kesknoored.ee
ViimsiKea Kohvviimsi@kesknoored.ee
MaarduViktoria Inkatovamaardu@kesknoored.ee
TartumaaIsmail Mirzojevtartu@kesknoored.ee
VõrumaaMarkus Meiervoru@kesknoored.ee
ValgamaaKristo Uppinvalga@kesknoored.ee
NarvaKrismar Rosinnarva@kesknoored.ee
Kesk-Eesti (Viljandi, Jõgevamaa, Järvamaa)Gerttu Blank viljandi@kesknoored.ee
PõlvamaaKea Kohvpolva@kesknoored.ee
HiiumaaGerttu Blankhiiumaa@kesknoored.ee
LäänemaaKea Kohvlaanemaa@kesknoored.ee