Scroll to top

Tegevused – toimkonnad ja komisjonid

Noortekogus toimub pidevalt midagi! Korraldame nii erinevaid koolitusi, külastuskäike kui ka kogunemisi. Lisaks töötame pidevalt poliitilisel suunal läbi komisjonide.

Ootame aktiivseid liikmeid järgmistesse toimkondadesse:

  • Kesknoorte programmi toimkonda uuendamise toimkond otsib liikmeid. Protsessi käigus määrame noortekogu poliitilised suunad. Kontaktisik on peasekretär Gerttu (kenoortekogu@gmail.com).
  • Podcasti toimkond otsib noori, kes oleksid huvitatud saadete salvestamisest ja töötlemisest. Kontaktisik on peasekretär Gerttu (kenoortekogu@gmail.com).
  • Poliitikakooli toimkond ootab nii eestvedajat kui ka meeskonnaliikmeid. Poliitikakooli toimekonna ülesandeks on korraldada nii online kui ka füüsilisi koolitusi. Kontaktisik on peasekretär Gerttu (kenoortekogu@gmail.com).

KOMISJONID

Kesknoortel on kolm püsivat komisjoni – keskkonna-, haridus- ja trevihoiukomisjon. Nende tööks on välja töötada poliitilisi soovitusi ja suuniseid. Lisaks tegutseb ka kesknoorte programmi uuendamise toimkond

Keskkonnakomisjon

Keskkonnakomisjoni kuuluvad Markus Meier, Kea Kohv, Karl Mattias Sepp, Marta Magdaleen Kuningas, Rauno Leuska.

Hariduskomisjon

Hariduskomisjoni kuulub 6 liiget ja esimees. Komisjoni kuuluvad Sergei Rjabyshkin (esimees), Mark Jefimov, Igor Dimov, Jevgeni Jemolajev, Johannes Allas, Ivan Antonov, Ismail Mirzojev.

Tervishoiukomisjon

Tervisekomisjoni kuulub 6 liiget ja esimees. Komisjoni kuuluvad Julianna Jurtšenko (esimees), Natalja Gromovaja, Jevgeni Jermolajev, Darja Bohanova, Jekaterina Maizik, Ivan Antonov, Naatan Kägu.

Eesti suurim noorteorganisatsioon!

Keskerakonna Noortekogu kaudu saad sa muuta Eesti poliitikat ning midagi Eesti hüvanguks korda saata.

Tule ja liitu meiega!

Täida veebipõhine taotlusvorm ja me võtame sinuga ühendust.