Scroll to top

Tegevused – toimkonnad ja komisjonid

Noortekogus toimub pidevalt midagi! Korraldame nii erinevaid koolitusi, külastuskäike kui ka kogunemisi. Lisaks töötame pidevalt poliitilisel suunal läbi komisjonide.

Ootame aktiivseid liikmeid järgmistesse toimkondadesse:

  • Keskkonna-, hariduse-, tervishoiu-, valimiste ja rahvusvaheliste komisjonid otsivad uusi liikmeid! Kontaktisik on Dmitriy Fadin (dmitriy.fadin98@gmail.com).

KOMISJONID

Kesknoortel on viis püsivat komisjon: keskkonna-, haridus-, tervishoiu-, valimiste ja rahvusvaheliste komisjon. Nende tööks on välja töötada poliitilisi soovitusi ja suuniseid.

Keskkonnakomisjon

Keskkonnakomisjoni kuulub 8 liiget ja esimees. Komisjoni kuuluvad: Aleksandr Iro, Kea Mäesepp, Kristi Rüütel, Timofei Demidov, Valentina Bortnovski, Anton Harlashov, Getter Juhe ja Nitika Shalov.

Hariduskomisjon

Hariduskomisjoni kuulub 10 liiget ja esimees. Komisjoni kuuluvad: Sergei Rjabõškin, Mark Jefimov, Jevgeni Jermolajev, Johannes Allas, Ivan Antonov, Katarina Rüütel, Ismail Mirzojev, Kristiina Kulik, Artjom Aleksandrov ja Artjom Dubintsuk.

Tervishoiukomisjon

Tervishoiukomisjoni kuulub 8 liiget ja esimees. Komisjoni kuuluvad: Mark Jefimov, Sofia Nedorezova, Toomas Ruul, Markus Markson, Veronika Dolgaseva, Georg Ikkonen, Aleksei Apalkov ja Emilia Mursalova.

Valimiskomisjon

Valimiskomisjoni kuulub 8 liiget ja esimees. Komisjoni kuuluvad: German Levenets, Eingard Tops, Mark Jefimov, Johannes Allas, Ivan Antonov, Darja Svetlova, Kevin Gribatsev ja Aleksandr Iro.

Rahvusvaheliste suhete komisjon

Rahvusvaheliste suhete komisjoni kuulub 9 liiget ja esimees. Komisjoni kuuluvad: Gerttu Blank, Makar Navitski, Milana Marmazinskaja, Analaise Maria Sepp-Dallas, Georg Villenberg, Elisabeth Viriassova, Jevgeni Jermolajev, Izabella Ushakova ja Liza Geras.

Eesti suurim noorteorganisatsioon!

Keskerakonna Noortekogu kaudu saad sa muuta Eesti poliitikat ning midagi Eesti hüvanguks korda saata.

Tule ja liitu meiega!

Täida veebipõhine taotlusvorm ja me võtame sinuga ühendust.