Scroll to top

Klubid

Vastavalt kesknoorte põhikirjale moodustatakse noortekogu klubi maakondade, valdade, külade, linnade, linnaosade või asumite alusel. Klubi tegevust juhivad ja korraldavad klubi üldkoosolek ja selle poolt valitud juhatus ning klubi esimees. Klubi üldkoosolek ja klubi juhatuse koosolekud protokollitakse. Üldkoosolek koguneb vähemalt korra aastas.

Vastavalt kesknoorte põhikirjale moodustatakse noortekogu klubi maakondade, valdade, külade, linnade, linnaosade või asumite alusel. Klubi tegevust juhivad ja korraldavad klubi üldkoosolek ja selle poolt valitud juhatus ning klubi esimees. Klubi üldkoosolek ja klubi juhatuse koosolekud protokollitakse. Üldkoosolek koguneb vähemalt korra aastas.

KLUBIESIMEES/KONTAKTE-POST
Mustamäe, TallinnDmitriy Fadinmustamae@kesknoored.ee
Haabersti, TallinnPavel Kornevhaabersti@kesknoored.ee
Nõmme, TallinnJass Juuremaanomme@kesknoored.ee
Kesklinn, TallinnSofia Nedorezovakesklinn@kesknoored.ee
Kristiine, TallinnNatalja Gromovajakristiine@kesknoored.ee
Lasnamäe, TallinnValentina Bortnovskilasnamae@kesknoored.ee
Pirita, TallinnJohannes-Emmanuel Allasjohannesallas6@gmail.com
Põhja-TallinnJulianna Jurtšenkopohja@kesknoored.ee
ViimsiEingard Topsviimsi@kesknoored.ee
MaarduPavel Kuusikmaardu@kesknoored.ee
TartumaaIsmail Mirzojevtartu@kesknoored.ee
VõrumaaMarkus Meiervoru@kesknoored.ee
ValgamaaKermo Küünvalga@kesknoored.ee
NarvaKrismar Rosinnarva@kesknoored.ee
Ülejäänud EestiGerttu Blank kesknoored@kesknoored.ee