Scroll to top

Klubid

Vastavalt kesknoorte põhikirjale moodustatakse noortekogu klubi maakondade, valdade, külade, linnade, linnaosade või asumite alusel. Klubi tegevust juhivad ja korraldavad klubi üldkoosolek ja selle poolt valitud juhatus ning klubi esimees. Klubi üldkoosolek ja klubi juhatuse koosolekud protokollitakse. Üldkoosolek koguneb vähemalt korra aastas.

Vastavalt kesknoorte põhikirjale moodustatakse noortekogu klubi maakondade, valdade, külade, linnade, linnaosade või asumite alusel. Klubi tegevust juhivad ja korraldavad klubi üldkoosolek ja selle poolt valitud juhatus ning klubi esimees. Klubi üldkoosolek ja klubi juhatuse koosolekud protokollitakse. Üldkoosolek koguneb vähemalt korra aastas.

KLUBIESIMEES/KONTAKTE-POST
Mustamäe, TallinnDmitriy Fadinmustamae@kesknoored.ee
Haabersti, TallinnIgor Dimovhaabersti@kesknoored.ee
Nõmme, TallinnJass Juuremaanomme@kesknoored.ee
Kesklinn, TallinnSofia Nedorezovakesklinn@kesknoored.ee
Kristiine, TallinnAnna Lugenbergkristiine@kesknoored.ee
Lasnamäe, TallinnValentina Bortnovskilasnamae@kesknoored.ee
Pirita, TallinnJohannes-Emmanuel Allasjohannesallas6@gmail.com
Põhja-TallinnJevgeni Jermolajevpohja@kesknoored.ee
ViimsiEingard Topsviimsi@kesknoored.ee
MaarduPavel Kuusikmaardu@kesknoored.ee
TartumaaVeronika Dolgoševatartu@kesknoored.ee
VõrumaaMarkus Meiervoru@kesknoored.ee
ValgamaaKermo Küünvalga@kesknoored.ee
Narva kesknoored@kesknoored.ee
Ülejäänud Eestikesknoored@kesknoored.ee