Scroll to top

Ei pea olema kümnete aastate poliitilise kogemusega, et aru saada, mida sotsid tegid


kesknoor - 31. aug. 2015 - 0 comments

Eile toimunud Sotsiaaldemokraatliku erakonna volikogul otsustati jääda edasi uinunud valitsusse. Keskerakonna Noortekogu esimehe Urmo Saareoja arvates oli see hoop Eesti demokraatiale, sotsidele endale ja takistuseks kogu Eesti elu paranemisele.
 
„Kui sotsid oleks lahkunud valitusest, oleks see olnud kindel märk nende soovist parandada Eesti inimeste elujärge ja viia sisse suured muudatused, mida koos Reformierakonnaga teha ei anna,“ sõnas Saareoja. Keskerakonna Noortekogu esimees lisas veel: “Paraku on sotsid mänginud ennast eilse otsuse valguses jalamatiks. Ainuke sirge seljaga väljuja on sealt Urve Palo, kes ennast ministri ametist taandas ja sillutas ilmselt teed Jevgeni Ossinovski valitsuse liikmeks saamisele.“
 
Lõpetuseks ütles Saareoja: „Kahju on sellest, et sotsidele on võimust kinnihoidmine suurema tähtsusega, kui Eesti rahva tahe ja heaolu. On selge, et rahvas ootab vasakpoolset valitsust. Nagu ütles sotside endine esimees Sven Mikser, siis parem varblane peos, kui tuvi katusel.”