Scroll to top

Kesknoorte volikogu esimeheks valiti Markus Meier


kesknoor - 29. okt. 2018 - 0 comments

27. oktoobril toimus kesknoorte volikogu istung, kus valiti uus esimees – Markus Meier Võrumaa klubist. Lisaks valiti kaks aseesimeest – Tatjana Anttonen Põhja-Tallinna klubist ning Jass Juuremaa Pärnu klubist.

Volikogu istungi külalisteks olid endised Keskerakonna noortekogu aseesimehed – erakonna peasekretär  Mihhail Korb ja Kesklinna vanem Vladimir Svet. Mõlemad külalised rääkisid isiklikust kogemusest organisatsioonis ning inspireerisid noori. Mihhail Korbi arvamusel annab noortekogu noortele kogemust ja võimalust iseseisvalt korraldada  aktsioone ning võtta meedias sõna päevakajalistel teemadel. Vladimir Svet rääkis, miks on noortel  mõistlikum mõnevõrra ohverdada unetunde ja rohkem tegeleda poliitikaga. Samuti oli võimalik esitada küsimusi ning arutada, kuidas muuta poliitikas osalemine noortele huvitavamaks. Lisaks otsustasime, et teeme senisest rohkem poliitikakoole.

Volikogu esimees on ka ametlikult kesknoorte juhatuse liige. Keskerakonna noortekogu volikogu istung toimub kaks korda aastas. Palju õnne uuele noortekogu volikogu juhatusele!

Aleksandra Pavlova, kesknoorte aseesimees