Scroll to top

Keskerakonna Noortekogu: Priit Toobali ja Lauri Laasi väljaarvamine tekitaks asjatuid pingeid


kesknoor - 28. apr. 2016 - 0 comments

Keskerakonna Noortekogu juhatus on seisukohal, et Priit Toobali ja Lauri Laasi erakonnast väljaarvamine oleks ebaõiglane ja tekitaks erakonnas asjatuid pingeid. 
 
 
Kesknoored leiavad, et Priit Toobal ja Lauri Laasi on andnud suure panuse Noortekogu arengusse, toetanud ja elanud kaasa noortele ka siis, kui nad enam ise polnud noortekogu liikmed. „Meie meelest on ebamõistlik hakata praeguses olukorras rapsima ning mõistmatu on soov neist iga hinna eest neist lahti saada,“, rõhutab Keskerakonna Noortekogu juhatus, “kindlasti pole tark hakata valjuhäälselt kellegi erakonnast välja arvamist nõudma.”
 
„Tuletame meelde, et Priit Toobal sai Keskerakonna XV kongressil ka mandaadi juhatusse, mis tähendab, et erakonna liikmed on tema jätkamise selgelt heaks kiitnud. Täpselt sama otsuse on teinud ka erakonna juhatus. Erakonna peasekretäri väljaarvamine oleks paljudele erakonna liikmetele vastuvõetamatu ning süveneksid vaid omavahelised pinged,“ leiab Keskerakonna Noortekogu esimees ja Keskerakonna juhatuse liige Urmo Saareoja.