Scroll to top

Kesknoorte volikogu asub juhtima Jaan Männik


kesknoor - 18. jaan. 2017 - 0 comments

 

Keskerakonna Noortekogu volikogu valis endale uued juhid 14. jaanuaril Tartus toimunud istungil. Volikogu juhtimise võttis Taavi Pukilt üle Jaan Männik. Volikogu aseesimeesteks valiti Vadim Nekrjatš ja Jelisei Lokotar.

“Keskerakonna Noortekogul on potentsiaali olla üks Eesti noorsoopoliitika tugevamaid ja aktiivsemaid eestvedajaid. Kahjuks ei realiseeri me täna seda potentsiaali. Oma võimekuse täiel määral rakendamiseks vajame aktiivset Noortekogu juhatust, eestvedajast esimeest ning hästiopereerivaid kogusid, klubisid ja muid ühendusi. Ei ole saladus, et Keskerakond on uuenemas, ning muutuste tuules on ka erakonna noorteorganisatsioon, mis minu hinnangul peabki olema justkui väike erakond suurema partei sees,” rõhutas Männik.

“Minu hinnangul peab Noortekogu volikogu võtma eeskuju erakonna volikogust ning mitte olema ainult oma vormilt tähtsaim, vaid saama ka reaalselt tähtsaimaks esindusorganiks kongressidevahelisel ajal. Volikogu ei peaks kinnitama vaid aruandeid. Meie võimuses on teha poliitilisi avaldusi, kujundada seisukohti ja öelda välja oma arvamus. Kesknoored peavad kujundama Keskerakonna noortepoliitika põhimõtted, ja just volikogu on see koht, kust tulevad suunised sellele poliitikale,” sõnas Keskerakonna Noortekogu volikogu uus esimees Jaan Männik.