Scroll to top

15. oktoobril toimus Keskerakonna noortekogu kongress


kesknoor - 16. okt. 2022 - 0 comments

15. oktoobril Kloogaranna noortelaagris toimus Keskerakonna noortekogu kongress, kus valiti uus esimees, juhatus ja revisjonikomisjoni liikmed. Valentina Bortnovski hakkab juhtima Keskerakonna noorteorganisatsiooni, asendades esimehe kohal Kristi Rüütlit.

“Noortekogu esimehena on minu eesmärk arendada meie noortekogu mitte ainult liikmeskonna kasvamise näol, vaid aidata noori ka reaalselt poliitmaastikule! Mul on kindel kolmeosaline plaan: poliitika, nähtavus ja meelelahutus. Kõik need kolm osa on omavahel seotud ja teevad noortele noortekogus olemise põnevaks ja sisukaks,” märkis Valentina Bortnovski.

Uus esimees määras oma aseesimeheks Ismail Mirzojevi ja Eingard Topsi. Noortekogu juhatusse valiti ka German Levenets, Dmitriy Fadin, Aleksandr Iro, Artur Komissarov, Anna Lugenberg ja Makar Navitski.

Milana Marmazinskaja, Georg Villenberg ja Aleks Vain said revisjonikomisjoni liikmeteks. 

Keskerakonna esimees Jüri Ratas, kes samuti alustas oma poliitilist karjääri erakonna noorteorganisatsioonis, õnnitles vastvalitud juhatust, esimeest ja revisjonikomisjoni ning soovis neile edu. “Ees ootab raske valimiskampaania, kus noortekogu abi ja uued ideed on väga vajalikud. Mul on ka hea meel, et paljud noored on valmis kandideerima. Keskerakond on ja jääb erakonnaks, kus noored saavad poliitilist karjääri teha,” lisas Ratas.