Scroll to top

Keskerakonna Noortekogu esindajad toetavad Mihhail Kõlvarti kandidatuuri Keskerakonna esimehe kohale


kesknoor - 29. juuli 2023 - 0 comments

Tänasel volikogu istungil Keskerakonna Noortekogu volikogu toetas Mihhail Kõlvarti kandidatuuri Keskerakonna esimehe kohale.

Eesti Keskerakonna Noortekogu volikogu avaldus:

Viimased aastad on olnud Eesti Keskerakonna jaoks väga keerulised. Peale viimaseid Riigikogu valimisi on erakond kaotanud 10 kohta Riigikogus ning olukord on muutunud kriitiliseks. Nördinud on paljud erakonna liikmed, aga ka valijad. Septembris toimuv erakonna kongress on oluline hetk Eesti Keskerakonna ajaloos, kus mitte ainult ei valita uut esimeest ja juhatust vaid otsustatakse ära Eesti Keskerakonna tulevik ja eksistents.

Eesti Keskerakonna Noortekogu volikogu, kui noortekogu kõrgeim esindusorgan kongresside vahelisel ajal, toetab Mihhail Kõlvarti kandidatuuri Eesti Keskerakonna esimehe kohale. Me teeme seda teadmisega, et Mihhail Kõlvart on erakordne juht ja poliitik, kes suudab värskendada ja tugevdada meie erakonda.

Mihhail Kõlvart on näidanud ennast tugeva juhi ja pühendunud teenistujana, eriti oma ametiajal Tallinna linnapeana. Ta on suurepärane strateeg ja kriisijuht, kes on loonud stabiilsuse ajal, mil paljud teised on kõikunud. Ta on näidanud, et on valmis ja võimeline juhtima läbi keeruliste aegade, pakkudes praktilisi lahendusi keerukatele probleemidele.

Lisaks on Mihhail Kõlvart tõestanud ennast valju ja selge häälena, kes seisab kindlalt sotsiaalse õigluse, hariduse ja noorte toetamise eest. Need on väärtused, mis kõlavad sügavalt meie noortekogu liikmete südametes. Ta on julgelt astunud vastu sallimatusele, diskrimineerimisele ja ebaõiglusele, näidates ennast tõelise väärtuste eestkõnelejana.

Meie toetus Mihhail Kõlvartile tuleb sügavast usust, et tema visioon, juhtimisoskused ja pühendumus Eesti Keskerakonna põhiväärtustele ning ühiskonna ühtekuuluvusele teevad temast suurepärase juhi. Ta suudab tõsta Eesti Keskerakonna uuele tasemele, muuta meie erakond tugevamaks ning suunata meid uuele, helgemale tulevikule.

Seetõttu toetab Eesti Keskerakonna Noortekogu volikogu üksmeelselt Mihhail Kõlvarti kandidatuuri Eesti Keskerakonna esimehe kohale. Oleme veendunud, et tema juhtimisel suudab meie erakond saavutada uusi võite, tugevdada oma kohta Eesti poliitilisel maastikul ning taastada usalduse nii oma liikmete kui ka laiema avalikkuse silmis.