Scroll to top

Keskerakonna Noortekogu toetab üksmeelselt erakonna esimehena Mihhail Kõlvartit


kesknoor - 26. juuli 2023 - 0 comments

Keskerakonna Noortekogu juhatus on teatanud, et toetab erakonna septembris toimuval kongressil üksmeelselt Mihhail Kõlvarti kandidatuuri Keskerakonna esimehe ametikohale. Kõlvart on juhatuse arvates end tõestanud kui võimekas ja tasakaalukas juht.

“Noortekogu esimehena olen tunnistajaks Kõlvarti järjekindlale pühendumusele erakonna heaks töötamisel,” sõnas Noortekogu esimees Valentina Bortnovski. “Tema sõnavõtud ja tegevused kinnitavad, et Kõlvart on pühendunud meie erakonna tugevuse ja ühtsuse hoidmisele.”

Bortnovski lisas, et Noortekogu soovib Keskerakonna taastamist kui mõjukat poliitilist jõudu Eesti poliitmaastikul.

Kõlvarti esimehekandidatuuri üksmeelset heakskiitu juhatuses iseloomustasid tema kindel maailmavaade ja pühendumus erakonna sisemise ühtsuse taastamisele.

Keskerakonna Noortekogu aseesimees Ismail Mirzojev ja peasekretär Kristi Rüütel avaldasid murelikkust rahvuslikel erinevustel põhineva erakonna sisemise lõhestatuse pärast. “Viimaste kuude jooksul on kõlanud mitmeid erakonda rahvuspõhiselt lõhestavaid väljaütlemisi,” väljendas Rüütel oma muret. “Aastate jooksul oleme võidelnud tolerantsema ühiskonna ja riigi nimel, mis austab kõiki rahvusi ja arvamusi. On kurb tõdeda, et nüüd seisame silmitsi ohuga, et meie enda erakond võib rahvuslike erinevuste tõttu lõheneda,” märkis Mirzojev.