Scroll to top

KESKNOORED PIDASID SUVEPÄEVI


kesknoor - 13. juuli 2017 - 0 comments

Keskerakonna Noortekogu suvepäevad toimusid tänavu 8. ja 9. juulil imeilusal Aegna saarel. Seekordsete suvepäevade teemaks sai valitud keskkonna ja jätkusuutlikkuse temaatika ehk eesmärk oli tõsta noorte teadlikkust meid kõiki ümbritseva looduse küsimustes. Sellest lähtuvalt olime valinud ka tegevused.

Suvepäevade raames pidasime ühe väga hariva loengu, koristustalgud ning keskkonnateemalise orienteerumisvõistluse, mille raames saime paremini tuttavaks ka Aegna saarega. Lisaks korraldati erinevaid sportlikke ja loomingulisi tegevusi.

Suvepäevadest võttis osa ligikaudu 40 noort, kuid kui paadi peale oleks mahtunud rohkem inimesi, oleks tulnud ka veel rohkem osalejaid. Kõige positiivsem asjaolu oli aga see, et kohale jõudsid noored erinevatest klubidest üle kogu Eesti: Narvast, Tartust, Võrust, Viimsist, Kesklinnast, Mustamäelt, Põhja-Tallinnast, Nõmmelt, Rakverest, Maardust, Jürilt ja Kristiinest. Nagu suvepäevadele omane, oli ka seekord muidugi tantsimist, ühislaulmist, grillimist ning muud ühist sportimist. Pühapäeva hommikul tegime veel ka ühise virgutustrenni. Olid väga vinged ja noortepärased suvepäevad! Keskerakonna Noortekogu tänab kõiki korraldajaid ja osalejaid!