Scroll to top

Lõuna-Eesti noored korraldasid Tallinna päeva


kesknoor - 21. juuni 2017 - 0 comments

Keskerakonna noortekogu Tartu, Põlva, Võru ja Valga klubid ühendasid oma jõud ning korraldasid 19.juunil ekskursioonipäeva Tallinnasse. Teel selgitas Võru klubi esimees Markus Meier põneva viktoriiniga välja taibukama kesknoor, kelleks osutus Valga klubi esimees Jan-Ander Kundla.

Tallinnasse jõudes tervitas meid päike ja veel päikselisem Noortekogu esimees Alina Tubli, kes tutvustas meile Stenbocki maja. Tegime ühispildi Stenbocki maja rõdul, kus ka peaminister ise oma külalistega tihti pildistab. Stenbocki maja valitsuse istungite ruumis pidas meile motiveeriva ja ilusa kõne Eesti Vabariigi peaminister ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas. Julgemad esitasid peaministrile ka mõned küsimused. “Oli väga tore!” Ilja Schor (Maardu klubi)

Riigikogusse oli meid külla kutsunud riigikogu liige Tiit Terik, kuid kuna saabusime väga töisel päeval tegime ekskursiooni hoopis riigikogu liikme Erki Savisaarega. Erki näitas meile riigikogu tööruume ja rääkis taustaks ka riigikogu ajaloost. “Eilne päev oli igati positiivne- saime aimu, kuidas politikute töö päriselt käib” Hanna Köster (Tartu klubi)

Riigikogu ekskursioon lõppes Pika Hermanni torni külastusega. Päev jätkus Keskerakonna büroos, kus sõime pitsat ja Noortekogu esimees Alina Tubli viis läbi tutvumismängu ja meeskonnakoolituse, mille käigus rääkisime rohkem ka juba ees ootavatest valimistest. “Tallinna päev oli hästi tore, huvitav ja ma sain kindlasti palju targemaks” Ingle Kürsa (Jõgeva klubi)