Scroll to top

Noored keskerakondlased uuendasid poliitilist programmi


kesknoor - 20. juuni 2017 - 0 comments

Keskerakonna Noortekogu pidas möödunud nädalavahetusel kevadseminari, mille raames peeti ära ka volikogu istung ning võeti vastu uuendatud noortekogu poliitiline programm. Kesknoorte poliitprogrammi uuendamist vedas noortekogu volikogu juhatus, kes korraldas ideede kogumiseks viimase poole aasta jooksul ka mitmeid poliitikakoole.

„Senine noortekogu programm oli vastu võetud ligikaudu kümme aastat tagasi ning vajas selget kaasajastamist. Koostatud programmi näol ei ole tegemist karmi käsulauaga, mida järgida või ka põhjaliku valimisprogrammiga – pigem annab antud dokument hea ülevaate sellest, mille eest kesknoored seisavad,“ rääkis Keskerakonna Noortekogu volikogu esimees Jaan Männik ja lisas, et programm hõlmab erinevaid punkte kõikidest tähtsamatest valdkondadest.

Kesknoorte esimees Alina Tubli lisas, et programmi koostamine oli pikaaegne projekt, mille tegemise juures lõid kaasa mitmekümned noored. Lisaks avaldas Tubli lootust, et edaspidi uuendatakse programmi jooksvalt, vastavalt ühiskonnas ja poliitikas toimuvatele muudatustele. „Meie eelmine programm pidas küll ajahambale suhteliselt hästi vastu, kuid pean vajalikuks, et ei tekiks enam olukorda, kus programm jääb nii pikaks ajaks uuendamata.“

„Keskerakonna Noortekogu on üks Eesti aktiivsemaid ja suuremaid noorteorganisatsioone ning meie ridadest leiab eesolevatele kohalikel valimistel mitmeid kandidaate üle kogu Eesti. On rõõm tõdeda, et noortekogu on viimase poole aasta jooksul muutunud märgatavalt aktiivsemaks ning meiega on liitumas üha rohkem noori,“ lõpetas Alina Tubli.

Keskerakonna Noortekogu poliitiline programm on täispikkuses kättesaadav siin: http://www.kesknoored.ee/noortekogu/programm