Scroll to top

Tartus toimus 21. märtsil esimene kesknoorte infoüritus


kesknoor - 31. märts 2017 - 0 comments

Keskerakonna Noortekogu Tartu klubi korraldas 21. märtsil Tartu Linnamuuseumis kesknoorte infopäeva. Osalemine oli kõigile huvilistele tasuta. Lisaks Tartu Linnamuuseumi giidiga ekskursioonile sai kohtuda noortekogu esimehe Alina Tubliga, kes rääkis, mis organisatsioon on Keskerakonna Noortekogu ning miks tasub olla kesknoor. Õhtu peaesineja oli peaminister ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas, kes rääkis valitsuse noortepoliitika prioriteetidest ja tegevuskavast.

„Ürituse eesmärk oli ühelt poolt tutvustada meie organisatsiooni ning harida meie enda liikmeid, kuid teiselt poolt teha laiemat reklaami Keskerakonna Noortekogule,“ selgitas Tartu klubi esimees Marta-Magdaleen Kuningas. Ta lisas: „Reklaamisime infoüritust plakatitega noortekeskustes ja koolides nii Tartu-, Võru- kui ka Põlvamaal. Lisaks saatsime kutse osalemiseks ka erinevate koolide õpilasesindustele. Sellega soovisime Keskerakonna Noortekogu tuntust laiendada ning oma aktiivsest tegevusest märku anda.“

Tartu infoüritusel osales ligi 30 noort, kellest enamus oli Keskerakonna Noortekogu üritusel esimest korda. Kohvi- ja suupistelauataga said noored ka omavahel arutada ning paremini tuttavaks saada. Täname ürituse toetamise eest Riigikogu liige Aadu Musta ning Tartu abilinnapea Artjom Suvorovit. Tartu infoüritusest näeb rohkem pilte siin: https://www.facebook.com/pg/kesknoored/photos/?tab=album&album_id=1341092812604211.

Keskerakonna Noortekogu planeerib teha aprillikuus infoürituse Võrumaal ning Narvas, maikuus aga Põlvamaal ning Pärnumaal. Kesknoorte Lääne-Virumaa infoüritus toimus 25. märtsil Rakveres.