Scroll to top

Uudised ja pressiteated

Tallinn

Peakontor Eesti Keskerakond Toom-Rüütli 3/5, 10130 Tel: +372 627346 Büroo on avatud tööpäevadel kella 9:00-17:00…

admin 18. märts 2014

Võrumaa

Esimees: Anneli Ott Telefon: +372 53451330 E-post: anneli@lasva.ee Võrumaa büroo kontaktid: Tartu 37, Võru Büroo avatud E 9-13, K…

admin 18. märts 2014

Viljandimaa

Esimees: Helmut Hallemaa Telefon: +372 5131241 E-post: helmut.hallemaa@gmail.com Viljandimaa büroo kontaktid: Tartu 9, Viljandi Büroo avatud E 12-16, T…

admin 18. märts 2014

Valgamaa

Esimees: Alar Nääme Telefon: +372 53312838 E-post: alar.naame@gmail.com  Valgamaa büroo kontaktid: Vabaduse 19, Valga Büroo avatud E-R kella 9:00-16:00 +372 5214583…

admin 18. märts 2014

Tartumaa

Esimees: Urbo Vaarmann Telefon: +372 5164669 E-post: urbo.vaarmann@riigikogu.ee Tartumaa büroo kontaktid: Ülikooli 12, III korrus, Tartu Büroo avatud E…

admin 18. märts 2014

Tartu linn

Esimees: Aadu Must Telefon: +372 5157138 E-post: aadu.must@ut.ee Tartu linna büroo kontaktid: Ülikooli 12, III korrus, Tartu Büroo avatud E…

admin 18. märts 2014

Raplamaa

Esimees: Mailis Reps Telefon: +372 6316628 E-post: mailis.reps@riigikogu.ee  Raplamaa büroo kontaktid: +372 4894092 ; raplamaa@keskerakond.ee Eesti Keskerakonna RAPLAMAA piirkonna konto:…

admin 18. märts 2014

Pärnu linn

Esimees: Kadri Simson Telefon: +372 6316683 E-post: kadri.simson@riigikogu.ee  Pärnu linna büroo kontaktid: Lai 10, II korrus, Pärnu Büroo…

admin 18. märts 2014

Pärnumaa

Esimees: Marko Šorin Telefon: +372 56476950 E-post: marko.sorin@sindi.ee Pärnumaa büroo kontaktid: Lai 10, II korrus, Pärnu Büroo avatud E,…

admin 18. märts 2014

Põlvamaa

Esimees: Tarmo Tamm Telefon: +372 6316656 E-post: tarmo.tamm@riigikogu.ee  Põlvamaa büroo kontaktid: Kesk 42, Põlva Büroo avatud T 11-13,…

admin 18. märts 2014

Lääne-Virumaa

Esimees: Toomas Väinaste Telefon: +372 5165572 E-post: toomas.vainaste@vinnivald.ee Lääne-Virumaa büroo kontaktid: Rohuaia 6, Rakvere Büroo avatud T,…

admin 18. märts 2014

Läänemaa

Esimees: Jaanus Karilaid Telefon: +372 53428029 E-post: jaanus@keskerakond.ee Läänemaa büroo kontaktid: Nurme 2, Haapsalu Büroo avatud T, K,…

admin 18. märts 2014

Jõgevamaa

Esimees: Taavi Aas Telefon: +372 5235786 E-post: taavi.aas@tallinnlv.ee Jõgevamaa büroo kontaktid: Suur 14, III korrus, Jõgeva Büroo…

admin 18. märts 2014

Järvamaa

Esimees: Kersti Sarapuu Telefon: +372 5039113 E-post: kersti.sarapuu@mail.ee  Järvamaa büroo kontaktid: Keskväljak 12, Paide Büroo avatud E, T,…

admin 18. märts 2014

Ida-Virumaa

Esimees: Eevi Paasmäe Telefon: +372 5535043 E-post: eevi.paasmae@mail.ee Ida-Virumaa büroo kontaktid: Jaama 14, Jõhvi Büroo avatud E 9-13,…

admin 18. märts 2014